Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/klient.dhosting.pl/pronet22/jurczyga.com/public_html/templates/ory11/functions.php on line 177

Nieprzyjazna przedsiębiorcy polska rzeczywistość gospodarcza sprawia, że natłok obowiązków związanych z prowadzeniem księgowości, może uniemożliwić skuteczne zarządzanie każdą, nawet najmniejszą firmą. Poruszając się w gąszczu przepisów bardzo łatwo popełnić pomyłkę - jej efektem są bardzo wysokie kary, mogące zrujnować każdy interes. Wątpliwości rozstrzyga się najczęściej na niekorzyść podatnika. Prowadzenie ksiąg to wyzwanie, któremu nie każdy może sprostać.

BIURO RACHUNKOWE JURCZYGA zajmuje się tym zawodowo.

Poprzez przekazanie nam spraw administracyjnych, nasi Klienci mogą skoncentrować się na właściwej działalności i rozwoju własnych firm, nie obawiając się kar i pozbawiając się "papierkowej roboty".

Celem działalności naszego biura jest pomoc w rozwiązywaniu problemów naszych klientów i wyręczenie od wszelkich formalności związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej.

Zmierzając do obniżania obciążeń publicznoprawnych ciążących na naszych klientach oraz obniżania kosztów i usprawnienia ewidencji księgowej, nasze usługi wykonujemy w oparciu o indywidualne potrzeby poszczególnych firm, z troską o najwyższą jakość świadczonych usług oraz z pełnym zaangażowaniem w działaniu na rzecz naszych klientów.

Działalność biura jest objęta ubezpieczeniem od ryzyka związanego z usługowym prowadzeniem ksiąg rachunkowych.

Co niemniej ważne, usługi BIURA RACHUNKOWEGO JURCZYGA są wielokrotnie tańsze niż zatrudnianie wykwalifikowanych pracowników.

Biuro Rachunkowe JURCZYGA powstało 1-go stycznia 2004 roku, jednak opiera się na 12-letnim doświadczeniu zawodowym Lidii Jurczyga, która w 1992 roku założyła i prowadziła nieprzerwanie do końca 2003 roku Biuro Rachunkowe "MINI-MAX". W sierpniu 2005 roku biuro zostało przekształcone w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością.

Właścicielem biura jest Maciej Jurczyga, doktor nauk ekonomicznych o specjalizacji rachunkowość, absolwent Uniwersystetu Ekonomicznego w Katowicach, który w dniu 17.11.2003 r. uzyskał nadany przez Ministra Finansów, Certyfikat Księgowy nr 4319/2003, uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. W wyniku dążenia do podnoszenia poziomu wiedzy i kompetencji, jego kwalifikacje zostały potwierdzone uzyskaniem w dniu 24.04.2007 r. wpisu do rejestru biegłych rewidentów. Ten prestiżowy tytuł daje najszersze uprawnienia w zakresie księgowości i finansów w Rzeczpospolitej Polsce oraz honorowany jest we większości krajów świata.

Biuro Rachunkowe JURCZYGA zajmuje się usługowym prowadzeniem księgowości, spraw pracowniczych łącznie z BHP oraz doradztwem gospodarczym, podatkowym i prawnym. Wśród naszych klientów są zarówno osoby fizyczne, spółki osobowe, spółki prawa handlowego oraz jednostki nieprowadzące działalności gospodarczej. Biuro prowadzi obecnie kompleksową obsługę ponad 300 podmiotów gospodarczych.